Nazwa wydatku Koszt M R1 R2 podział kosztów

obrączki   M - Przyszli małżonkowie wspólnie
suknia ślubna R1 - Rodzice Panny Młodej
suknia na poprawiny R2 - Rodzice Pana Młodego
buty,dodatki Pani Młoda
fryzjer i salon piękności - liczba gości
garnitur
dodatki Pan Młody Wyliczone koszta:
fotograf Suma kosztów: 0 zł
videofilmowanie Koszt na osobę: 0 zł
oprawa muzyczna Podział kosztów
restauracja Przyszli małżonkowie: 0 zł
strojenie lokalu Rodzice P. Młodej: 0 zł
alkohole Rodzice P. Młodego: 0 zł
napoje bezalkoholowe
tort i ciasta
owoce
pojazd do ślubu Wasze imiona ?
kwiaty
"co łaska" dla księdza
strojenie kościoła
organista i kościelny
zaproszenia
formalności w USC
nocleg dla gości
  <----- tu wpisz własne
  <----- tu wpisz własne
  <----- tu wpisz własne

Kalkulator weselny

Stało się…oświadczyny przyjęte, nastąpiła w Waszym związku niezwykła radość, ale i jednocześnie czas przygotowań do ślubu i przyjęcia weselnego. Musicie uzbroić się w cierpliwość i przygotować na sporo pracy, ale Wasz trud z całą pewnością zostanie nagrodzony niezwykłymi wspomnieniami, cudownymi, magicznymi chwilami i wielkim zadowoleniem. Nie od dziś wiadomo jednak, iż organizacja ślubu i wesela wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Im bardziej wszystko ma być huczne, luksusowe i z rozmachem, tym więcej trzeba wydać – wiadomo. Wiele par miewa jednak spory problem z tym, w jaki sposób wszystkie wydatki rozplanować, jak sprawić, by o niczym nie zapomnieć, by wszystkie zaliczki opłacić w terminie. Ile właściwie kosztuje ślub i wesele? Jak to sprawdzić?

Skorzystajcie z kalkulatora!

Na szczęście dzięki nowoczesnym i bardzo intuicyjnym zarazem rozwiązaniom każda para narzeczonych ma okazję przeliczyć dokładnie, ile będzie ją kosztowała ceremonia wraz z przyjęciem. Wszak kalkulator weselny bezbłędnie sobie z owymi wyliczeniami poradzi. Jest to bardzo wygodne narzędzie, stosowane dziś coraz powszechniej. W czasach dawniejszych parom narzeczonych wystarczyć musiał zwyczajny zeszytu i ołówek / długopis. Nie od dziś jednak wiadomo, że świat idzie do przodu, ciągle pojawiają się rozwiązania mogące ułatwić nam codzienne życie, a to właśnie do takich należy.

Bez opłat, szybko i komfortowo

Ogromną zaleta kalkulatora weselnego jest to, iż jest on bezpłatny – wszak kolejne wydatki w Waszym ślubno – weselnym budżecie to z całą nie to, o czym marzycie. Dlatego też każda para może z tego rozwiązania skorzystać (niezależnie od tego, czy ma w planach kameralna ceremonię i obiad dla najbliższych czy też huczny ślub i ogromne weselne przyjęcie). Wszelkiego typu wydatki zostały tutaj podzielone na grupy wedle tematyki, dzięki czemu osobno wpisujemy koszty zakupu dekoracji, datki dla księdza, opłaty w Urzędzie Stanu Cywilnego etc. Dlaczego takie właśnie rozwiązanie zostało tu zastosowane? Bowiem tym sposobem nic nie umknie uwadze przyszłej Pary Młodej, ponadto wszystkie wydatki są tematycznie uporządkowane. Nie od dziś wiadomo także, iż niektóre ślubno – weselne wydatki są naprawdę wysokiego rzędu (mamy tutaj na myśli zwłaszcza wynajęcie sali, fotografa czy też zespołu muzycznego), inne zaś bez wahania można nazwać dodatkowymi i znacznie mniejszymi (chociażby zakup winietek na stoły weselne czy też drobnych upominków dla gości). Nie zapominajmy jednak o tym, iż dopiero zliczenie wszystkich elementów da nam realny obraz tego, ale trzeba na ceremonię ślubna oraz przyjęcie weselne wydać. Wiadomo również, że warto uzyskaną w ten sposób kwotę nieco zaokrąglić do góry, wszak wypadałoby mieć koło 3% owej sumy na nieprzewidziane wydatki (być może w ogóle ich nie będzie, jednak jak mówi znane przysłowie – przezorny zawsze ubezpieczony).

Budżet ślubno – weselny bez tajemnic!

Wszystkie pary, które zdecydowały się już na skorzystanie z innowacyjnego i bardzo funkcjonalnego kalkulatora weselnego, bardzo sobie to rozwiązanie chwalą. Wszak bez niego z pewnością niejedna z nich miałaby spory problem ze zliczeniem wszystkich realnych wydatków związanych z ceremonia oraz przyjęciem. Tak naprawdę już kilka – kilkanaście minut uwagi wystarczy do tego, by w kompletny i kompleksowy sposób zsumować wszelkie wydatki i wiedzieć, jaka kwota będzie odpowiednia do zrealizowania pięknego ślubu oraz zachwycającego i wspominanego przez wiele lat przyjęcia weselnego. Oprócz stałych rubryk kalkulatora weselnego (do których należą między innymi wydatki przeznaczone na: kwiaty, dekoracje, suknię ślubną i garnitur, pojazd do ślubu, wynajęcie sali, orkiestry oraz fotografa, obrączki) znajdują się w nim także dodatkowe miejsca, które każda para narzeczonych może wypełnić własną treścią. Dlaczego jest to tak istotne? Wszak coraz więcej zakochanych decyduje się na jakieś dodatkowe atrakcje na ślubie i weselu (można na przykład wynająć anioły na szczudłach, kupić mnóstwo balonów wypełnionych helem, by puścić je w niebo, zafundować weselnym gościom pokaz iluzjonisty). Każda zatem powinna mieć możliwość umieszczenia w kalkulatorze dowolnie wybranego przez siebie wydatku lub wydatków – wszak bez tej możliwości trudno byłoby obliczyć całkowity koszt tego przedsięwzięcia.

Dlaczego warto odpowiednio wcześnie skorzystać z kalkulatora?

Kiedy użyjecie go na początkowym etapie ślubno – weselnych przygotowań, będziecie mogli przygotować się w odpowiedni sposób na to, jakie wydatki Was czekają. Być może bowiem koniecznym będzie poczynienie oszczędności – jeśli zaczniecie odkładać pieniądze w stosownym czasie, na pewno uda Wam się uzbierać stosowna kwotę. Wczesne przeliczenie szacunkowych kosztów pomoże także w ewentualnym zmniejszeniu wydatków, jeśli Wam na nim zależy. Wszak nawet gdy znajdziecie ciekawą ofertę dotyczącą chociażby wynajmu auta ślubnego czy zakupu trunków na weselnego stoły, jak najbardziej rozejrzeć się możecie, czy przypadkiem konkurencja nie jest w stanie zaoferować Wam preferencyjnych warunków współpracy. Jeśli tak, nierzadko warto z takiego właśnie rozwiązania skorzystać! Poczynione przez Was obliczenia możecie jak najbardziej dodać do archiwum, by mieć do nich wgląd w każdym momencie.

Kalkulator weselny dla każdej przyszłej Pary Młodej!

Wszystkich zalet owego rozwiązania nie sposób w jednym tekście wymienić, wszak dzięki użyciu innowacyjnego i bardzo prostego w obsłudze kalkulatora każda zakochana w sobie do szaleństwa para narzeczonych może w przeciągu kilku minut ustalić szacunkowy (lecz jednocześnie szczegółowy) budżet na swoja ceremonię oraz przyjęcie. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, żmudnych obliczeń czy trudności…Skorzystajcie zatem już teraz i dowiedzcie się, z jakimi koszami musicie się liczyć. Cieszymy się bardzo, że dzięki udostępnieniu owego fantastycznego narzędzia pomagamy Wam w zorganizowaniu Tego Wyjątkowego Dnia!